Aktualności

O nas

Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy na naszej nowej, poprawionej i ulepszonej stronie internetowej.
Jesteśmy z Wami już od 2003 roku i sprawia nam wiele satysfakcji fakt, że pomimo różnych zawirowań rynkowych pozostaliście Państwo z nami, a oferta niezmiennie cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem.
Wychodząc na przeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych wspaniałych Klientów oddajemy do dyspozycji, nową, rozbudowaną stronę www oraz funkcjonalny sklep internetowy. Mamy nadzieję, że pozwoli to zaoszczędzić Państwa czas, a zakupy u nas staną się przyjemnością, dla której zapragniecie tu wracać.

Historia
MAJOR PRODOTTI DENTARI S.p.A.

Firma MAJOR, założona w 1960 roku w Turynie, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów dla laboratoriów protetycznych i gabinetów dentystycznych.

Linia produktów dla laboratoriów protetycznych obejmuje sztuczne zęby z tworzyw akrylowych i kompozytowych, materiały do wykonywania koron i mostów, materiały ścierne, jak również drobny sprzęt laboratoryjny. Linia produktów dla gabinetów dentystycznych stanowi kompletna gama alginatowych i silikonowych mas wyciskowych.
Wszystkie produkty wytwarzane są w zakładach w Moncalieri (pod Turynem) i posiadają certyfikaty CE zgodne z regulacjami Unii Europejskiej.

W celu spełnienia międzynarodowych standardów i zagwarantowania niezmiennej jakości wszystkie produkty są poddawane szczegółowej kontroli podczas procesu wytwarzania. Misją firmy Major jest zaopatrywanie specjalistów sektora protetycznego i stomatologicznego w niezawodne i innowacyjne materiały. Powyższa strategia jest realizowana poprzez dobór wysoko wykwalifikowanego personelu, stosowania innowacyjnych technik produkcji oraz poprzez stałe inwestowanie w badania i rozwój nowych technologii we współpracy z laboratoriami i niezależnymi instytutami naukowymi.